![Σουφλέ σοκολάτας με αλμυρή καραμέλα 1](https://eshop.pitenis.gr/wp-content/uploads/2021/01/xmas4.jpg)
Το γευστικό μας ταξίδι φτάνει στο πιο γλυκό τέλος… ένα σουφλέ σοκολάτας με αλμυρή καραμέλα και παραδοσιακοί μπεζέδες κλείνουν γλυκά το γιορτινό μας τραπέζι.
• Όλα τα προϊόντα της εταιρίας που χρησιμοποιούν οι Σεφ μας μπορείτε να τα βρείτε στο e-shop μας.
Με τους Executive Σεφ Στυλιανό Α. Πιτένη και Γιάννη Γιαννίτσα και με την βοήθεια της Υπεύθυνης Τεχνολόγου Τροφίμων Δώρας Καλέα, της εταιρείας #PitenisSA